Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Agentia Imobiliara MERVANI Sinaia angajeaza agent / broker imobiliar. Cautam o persoana cu sau fara experienta in domeniu, organizata, atenta la detalii si cu abilitati de comunicare. Obligatoriu permis auto!

Cerinte

Candidatul ideal: - Bune abilitati de comunicare - Persoana organizata, atenta la detalii, punctuala, serioasa - Experienta pe piata imobiliara reprezinta un avantaj, dar nu este un criteriu obligatoriu - Putere de convingere; - Persoana dinamica, optimista, sociabila, disponibilitate la program prelungit Descrierea jobului: Responsabilitati: - Prospectarea pietei imobiliare; - Evaluarea si vizionarea proprietatilor imobiliare; - Identificarea potentialilor clienti; - Contactarea si oferirea de consultanta imobiliara clientilor; - Actualizarea si introducerea ofertelor/clientilor in baza de date a companiei; - Promovarea ofertelor din baza de date prin intermediul mijloacelor de comunicare puse la dispozitie (presa scrisa, internet); - Urmarirea aparitiei de noi oferte si evolutia celor actuale; - Se ocupa de documentele necesare tranzactiei si le verifica; - Organizarea, negocierea si coordonarea procesului de tranzactionare pana la finalizare; - Pastrarea unei bune relatii cu clientii dupa finalizarea tranzactiei. Beneficii: Viitorul nostru agent va beneficia de salariu fix si comision progresiv in functie de performante, va beneficia de prime pentru vanzarile efectuate, autoturism de servici, telefon, cursuri de specializare Va lucra in cadrul unei echipe tinere, entuziasta si orientata spre performanta; aceleasi calitati le dorim de la viitorul nostru coleg. Descrierea companiei: Agentia imobiliara Mervani Invest si-a inceput activitatea in urma cu 12 ani. Suntem o echipa experimentata, ambitioasa care face imobiliare cu pasiune. Stim sa apreciem timpul si nevoile clientilor si folosim mijloace moderne de promovare si gestionare a ofertelor imobiliare. Ne-am construit imaginea unei agentii profesioniste, ceea ce ne-a adus un portofoliu bogat de oferte si de clienti. Oferim consultata imobiliara pentru vanzarea sau inchirierea, caselor, terenurilor, apartamentelor si spatiilor comerciale din Valea Prahovei.

1 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja