Acest anunt nu mai este activ

Detalii loc de munca

Descrierea jobului

CANDIDATUL IDEAL: Absolvent de studii medii (minim); Bune abilitati de exprimare, cursivitate in vorbire; Abilitati medii de lucru cu calculatorul. RESPONSABILITATI / BENEFICII: Culegerea de date prin telefon; - efectuarea de interviuri cu respectarea instructiunilor de realizare a proiectului; - interviurile se realizeaza prin telefon de la sediul firmei. Beneficii: - program flexibil in functie de disponbilitate; - training pentru fiecare proiect; - plata se face pe chestionarul complet si corect plus bonusuri zilnice; - posibilitate de promovare;

Cerinte

RESPONSABILITATI / BENEFICII: Culegerea de date prin telefon; - efectuarea de interviuri cu respectarea instructiunilor de realizare a proiectului; - interviurile se realizeaza prin telefon de la sediul firmei.

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Liceu / scoala profesionala

50 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja