Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - București

Descrierea jobului - București

Quanta Resurse Umane angajeaza Operatori Call Center-limba romana, pentru o companie client localizata la metrou Grozavesti. Responsabilitati: - relationare cu clientii existenti ai companiei TELEKOM Romania - preluarea apelurilor telefonice conform procedurilor; - identificarea nevoilor clientilor si a disponibilitatii de achizitie de servicii suplimentare: cross-selling; - realizarea target-ului de apeluri Beneficii: - Program flexibil: 4, 6 sau 8 ore - Salariu net de baza : 1.200,00 lei + bonuri de masa + bonusuri de performanta; - Mediu de lucru tanar si dinamic; - Oportunitati de dezvoltare profesionala.

Cerinte

- excelente abilitati de comunicare si ascultare; - cunostinte operare PC; - orientare catre atingerea obiectivelor; - experienta in call center reprezinta un avantaj.

20 pozitii disponibile 12 persoane au aplicat deja
Arata anuntul si prietenilor tai