Detalii loc de munca - România

Descrierea jobului - România

Recrutăm AGENȚI CALL CENTER pentru sediul din Bacău al unei companii specializate în furnizarea de servicii de specialitate. Descrierea jobului: - Activitate de telesales - în limba română; - Inițierea apelurilor telefonice către persoanele din baza de date în vederea promovării și vânzării serviciilor și produselor companiei; - Analizarea cerințelor clienților și oferirea de consultanță privind produsele și serviciile companiei. Candidatul ideal: - Abilități de comunicare telefonică; - Orientare către client; - Dorința de a învăța și de a evolua profesional. Beneficii: - Locație ușor accesibilă în orașul Bacău; - Pachet salarial format din salariul de bază + bonuri de masă + bonusuri de performanță; - Program de integrare într-o echipă tânară și dinamică; - Program de lucru flexibil, de Luni - Vineri, full time (8 ore) sau part time (4 sau 6 ore); - Training de specialitate; - Acces la un mediu de lucru prietenos și profesionist unde vei învăța în fiecare zi și îți vei dezvolta cariera; - Siguranța locului de muncă și respect față de salariat.

Cerinte

- Abilități de comunicare telefonică; - Orientare către client; - Dorința de a învăța și de a evolua profesional. - Activitate de telesales - în limba română; - Inițierea apelurilor telefonice către persoanele din baza de date în vederea promovării și vânzării serviciilor și produselor companiei; - Analizarea cerințelor clienților și oferirea de consultanță privind produsele și serviciile companiei.

10 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai