Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - București

Descrierea jobului - București

- Vanzări prin telefon si campanii de promovare catre o baza de date deja existenta- SERVICII DE TRANSPORT INTERNATIONAL - Oferire suport pentru clientii companiei - Procesarea si introducerea in sistem a datelor - Cunoasterea ofertelelor si a modalitatii de lucru din cadrul companiei - Trimiterea de oferte personalizate la solicitarea clientilor - Focusare atat pe atingerea obiectivelor cat si pe satisfactia clientului.

Cerinte

- Experienta anterioara in CUSTOMER SUPPORT/ CALL CENTER/ TELESALES - Abilitati de comunicare excelente in scris si la telefon, nivel excelent de limba engleza (interviul va fi partial in limba engleza), - AVANTAJ: experienta de interactiune cu mediul online atat din postura de furnizor de servicii (experienta profesionala anterioara), dar si din postura de client online shopping, internet user, social media user. Studiile superioare nu sunt obligatorii. Beneficii Oferite Salariu fix 2000 RON Net Tichete de masa Bonusuri pe baza rezultatelor

1 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai