Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Urmezi cursurile unei facultati de turism/georgrafie sau tocmai ai finalizat studiile si iti doresti un loc de munca in acest domeniu? Vrei să te alaturi unei echipe tinere si entuziaste? Dacă iti plac provocările, asteptam sa te cunoastem si sa lucram impreuna. Vei fi responsabil pentru: • Asigurarea activitătilor de ticketing în conformitate cu standardele de functionare a sistemelor specifice si procedurile interne de lucru. • Mentinerea unei comunicari optime cu clientii, astfel încât nevoile lor si cererile specifice sunt pe deplin întelese. • Oferă toate informatiile necesare pentru călătoria clientului si orice alte informatii solicitate. • Emiterea tuturor documentelor de plată.

Cerinte

Ne dorim un coleg... - cu diplomă de licentă sau studii universitare în curs (studiile în domeniul turismului ar putea fi considerate un avantaj; - dorinta de munca si dezvoltare profesionala; - voce placuta; - abilitati foarte bune de comunicare; - orientare catre client; - abilitati de ascultare activa; - cunostinte operare PC; - capacitatea de multitasking si de a lucra in conditii de stres; - bune cunostinte de limba engleza (mediu spre avansat), atât scris si vorbit. Beneficiile tale sunt alcatuite din: - salariu fix + tichete de masa - decontarea transportului - contract de munca full time - posibilitatea de integrare intr-o echipa tanara, profesionista si motivata. Daca te regasesti in descrierea de mai sus si esti decis sa-ti incepi activitatea profesionala alaturi de o echipa cu experienta de la care ai ce invata, aplica ACUM!

7 pozitii disponibile 1 persoane au aplicat deja