Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - București

Descrierea jobului - București

Responsabilitatile acestui job sunt: - Procesarea tuturor solicitarilor sosite prin canalele de comunicare agreate (telefonic, email ) si rezolvarea acestora in termenul agreat si in maniera politicoasa si eficienta; - Asigurarea unui grad inalt de calitate in procesarea solicitarilor primite, conform standardelor de calitate si procedurilor de lucru agreate;

Cerinte

Daca esti student sau absolvent, alatura-te echipei noastre si vei beneficia de: - Program Flexibil Part Time (6 ore) de Luni pana Vineri, in intervalul 08:00 - 18:00; - Pachet salarial complet: salariu fix + tichete de masa + bonusuri de performanta + premii lunare; - Traininguri de formare profesionala asigurate de companie; - Echipa tanara, ambitioasa si vesela; Aplica acum si hai sa ne cunoastem! :)

2 pozitii disponibile 6 persoane au aplicat deja
Arata anuntul si prietenilor tai