Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - București

Descrierea jobului - București

Iti doresti sa te dezvolti intr-un mediu competitiv si motivant? Beneficii: • Training si un program de inductie dinamic care te ajuta sa te integrezi intr-o echipa profesionista; • Spatiu mondern, placut si realmente adaptat unui colectiv tanar din dinamic; • Program de lucru full time, in doua ture si poate fi flexibil in functie de nevoia ta; • Venit lunar sigur de pana la 1400 lei net iar in plus vei primi lunar si un bonus in functie de criteriile de perfonrmanta tangibile; • Periodic organizam concursuri si activitati care fac munca in echipa placuta motivanta; • Acces la pachetele de servicii medicale private cu preturi avantajoase dar si reduceri la servicii de telefonie mobila;

Cerinte

Ce te califică pentru acest post: • Studii medii; • Cunostinte operare PC (word, excel); • Cunoastere a limbii engleze cel puțin la nivel mediu; • Experienta intr-o pozitie similara;

1 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai