Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Cluj Napoca si altele

Descrierea jobului - Cluj Napoca si altele

- prezentarea si promovarea serviciilor companiei catre persoanele fizice / juridice; - prospectarea pietei si identificarea de noi clienti – persoane fizice / juridice; - negocierea si incheierea de contracte cu persoane fizice / juridice; - preponderent activitate de teren. Oferta (bonusuri, beneficii): - contract de munca; - bonusuri in functie de performanta; - posibilitate de evolutie profesionala. - training.

Cerinte

- experienta anterioara in vanzari nu este obligatorie, dar reprezinta un avantaj; - cunostinte in domeniul telecomunicatiilor (constituie avantaj); - abilitati dezvoltate de negociere si persuasiune; - traininguri in domeniul vanzarilor (constituie avantaj); - diplomatie, proactivitate si orientare catre client; - foarte bune abilitati de comunicare; - cunoasterea unei limbi de circulatie internationala.

Restrictii

Se accepta CV-uri in limba Romana

20 pozitii disponibile 12 persoane au aplicat deja
Arata anuntul si prietenilor tai