Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Cerinte candidatul ideal: Persoana serioasa, responsabila, Experienta pe o pozitie similara constituie avantaj; Permis categoria B; Cunostinte in sectorul agricol ( agronom ) constituie un plus; Program de munca: full time Disponibilitate: imediata; Beneficii: Contractul de munca este pentru perioada determinata de 12 luni cu posibilitatea prelungirii in contract nedeterminat; Salarizare si alte beneficii: -salariu initial 3100-3200 ron +comision din vanzari; -cazare si masa, carte de credit zilnica pentru cheltuieli; -masina de firma dotata cu sistem Gps; -telefon de serviciu; -pc –ul firmei; Se ofera training de formare in Italia (7-8 zile) langa producatorii de masini comercializate in Romania. Pentru selectia candidatilor, va avea loc un mic interviu pe skype in vederea selectarii personalului. Asteptam cv urile pe adresa: marketingattimacorecruting.ro.

Cerinte

Experienta pe o pozitie similara constituie avantaj; Permis categoria B; Cunostinte in sectorul agricol ( agronom ) constituie un plus; Limba italiana la nivel vorbit obligatorie; Cunostinte operare pc: Windows, Excel, Posta electronica, Completare Chestionare; Dexteritate in ceea ce priveste controlul masinilor agricole (tractoare, remorci, etc); Disponibilitatea de a participa la targuri din sectorul vizat, chiar si in zilele festive.-capacitatea de a interactiona cu interlocutorii; -promovarea vanzarilor impreuna cu dealer-ul firmei, ( in zonele neacoperite de acesta, promotii si vanzari intre firmele agricole; -buna capacitate de relationare cu profesionisti care finanteaza proiectele privind -achizitia masinilor agricole; -empatie, spririt intreprinzator, fire dinamica.

1 pozitii disponibile 3 persoane au aplicat deja