Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Descriere companie: Cladire de birouri in Bucuresti pentru care EXCEL CLEANING asigura servicii de curatenie si mentenanta Atributii: - Distributia presei la receptia cladirii; - Inlocuirea bidoanelor de apa din coolere atunci cand este necesar; - Alimentarea frigiderelor si a bucatariilor cladirii cu apa minerala si bauturi racoritoare; - Verificarea si aranjarea salilor de conferinta atunci cand este necesar - Responsabil pentru comenzi efectuate la anumiti furnizori in baza stocurilor existente (apa, bauturi racoritoare, consumabile pentru sali conferinta) - Receptia si distribuirea in camerele de depozitare a comenzilor de mai sus - Mici aranjamente ale mobiliarului de birou/ cabluri - Orice alte sarcini primite de la Departamentul Administrativ al cladirii. Responsabilitati: - direct răspunzător de păstrarea bunurilor materiale sau de altă natură pe care le are în gestiune - direct răspunzător de îndeplinirea întocmai a atribuţiilor şi prevederilor sarcinilor de serviciu stabilite in fisa postului Beneficii: - pachet salarial motivant (1200 lei net) - bonuri de masa - mediu de lucru profesionist, motivant si placut Program de lucru: Luni-Vineri, in ture saptamanale: 06:00-14:00/ 14:00-22:00 Descriere companie: EXCEL CLEANING este o companie specializata in prestarea de servicii de curatenie si servicii conexe pentru sedii de firme si cladiri de birouri.

Cerinte

Cerintele postului: - seriozitate, responsabilitate, adaptabilitate, atitudine pozitiva - persoana tanara disponibila la efort - minim 12 clase - fara antecedente penale

1 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja