Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - București

Descrierea jobului - București

Persons angajeaza pentru o companie de constructii, Agent Livrari, serios si cu experienta in domeniu. Persoana pe care o cautam va avea urmatoarele activitati: Este responsabil sa livreze marfurile/bunurile in bune conditii si in termen; Este responsabil de integritatea cantitativa si calitativa a marfurilor/bunurilor luate in primire pana cand le da in primire clientului; Verifica cantitativ si calitativ cand ia in primire marfurile/bunurile pentru ca produsele sa aiba ambalajul original sau sa nu fie deteriorate; Este responsabil de activitatea de stivuire/aranjare a marfurilor/bunurilor la incarcarea in mijlocul de transport; Incarca si descarca marfurilor/bunurilor la depozit/client; Cere in scris Sefului Departamentului Logistic sa ia masuri de dotare sau orice alte masuri necesare pentru efectuarea in bune conditii a operatiunilor de livrare; Este responsabil de intocmirea zilnica a raportului de activitate; Preda numerarul si instrumentele de plata, la venirea din cursa, conform procedurilor; Respecta intocmai Codul Rutier; Pastreaza si exploateaza in bune conditii echipamentele luate in primire pe proces verbal de predare-primire; Respecta regulile de protectia muncii si de PSI, ROI si procedurile in vigoare ale companiei; Furnizeaza rapoarte si feed–back regulat si in timp util la cererea superiorului direct, ori altor manageri de rang superior (asociatii firmei); Raspunde material si disciplinar pentru pagubele produse, daca prin fapta si in legatura cu munca a cauzat pagube materiale societatii; Raporteaza conducerii in timp util orice nereguli pe care le observa in modul de executare a sarcinilor ce revin oricarui angajat al societatii, indiferent de functia pe care o detine daca din cauza acestor nereguli s-ar putea crea sau s-au creat deja prejudicii firmei;

Cerinte

- Serios - Punctual - Perseverent - permis conducere categoria C; - atestat transport marfa; - experienta minima de 2 ani in distributie (constituie un avantaj); - studii medii;

1 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai