Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Candidatul ideal Capacitate de memorare extinsa Perseverent Atent la detalii Rezistent la stres Bun organizator Capacitate de identificare a oportunitatilor Usurinta, claritate si coerenta in exprimare Spirit practic Prezentabil Foarte bune abilitati de comunicare si relationare Atitudine pozitiva Proactivitate in relatia cu clientii si colegii Capacitate si dorinta de invatare si perfectionare Abilitati de persuasiune si perseverenta foarte bine dezvoltate Gandire logica, structurata, spontaneitate Asimilarea cu usurinta a noutatilor din domeniu Orientare spre clienti: Identificarea usoara a nevoilor si cererilor clientilor Cunostinte in operarea programelor pachetului Microsoft Office

Cerinte

1. Experienta pe un post similar constituie un avantaj; 2. Abilitati de organizare; 3. Abilitati de comunicare si prezentare; 4. Capacitatea de a lucra intr-o echipa; 5. Tehnici de negociere; 6. Cunoasterea pietei si a produselor; 7. Intocmire rapida a documentelor (prelucrare date); 8. Operare PC: MS OFFICE 9. Persoana entuziasta, determinata, cu initiativa; 10. Minim studii medii; 11. Permis de conducere categoria B, experienta in condus minim 4 ani.

Restrictii

Se accepta CV-uri in limba Romana

Nivel minim de educatie necesara Liceu / scoala profesionala

1 pozitii disponibile 1 persoane au aplicat deja