Detalii loc de munca

Descrierea jobului

EBC recruteaza un AGENT RENT A CAR pentru unul din clientii sai, o companie internationala din domeniul auto, membra a unui grup lider pe piata din Europa. Responsabilitati: • Prezinta si promoveaza gama de Servicii oferite de firma; • Identifica potentialii clienti si ii comunica superiorului ierarhic; • Preia rezervarile si urmareste contractele; • Deschide si inchide contracte de inchirieri auto in aplicatia de lucru; • Raporteaza toate rezervarile in aplicatia pentru rezervari, inclusiv modalitatea de plata; • Introduce in aplicatia de lucru si factureaza daunele pentru toate autoturismele rent a car pe baza devizelor estimative primite; • Realizeaza rapoarte la terminarea turei si le trimite superiorului ierarhic.

Cerinte

• Cunostinte avansate de PC; • Limba engleza – nivel avansat (scris si citit); • Cunoasterea unei alte limbi straine reprezinta un avantaj; • Cunostinte in domeniul auto; • Experienta in domeniul Rent a Car reprezinta un avantaj; • Orientare catre client, comunicativ; • Spirit de initiativa, organizare, capacitate de decizie.

2 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja