Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - București

Descrierea jobului - București

Descrierea jobului: Livrarea si preluarea autoturismelor catre si de la clienti. Verificarea autoturismelor atat inaintea predarii catre client cat si la preluarea lor. Atributii specifice de gestionare parc auto. Asigura intretinerea corespunzatoare a autoturismelor (service/spalatorie) Se asigura ca toate formalitatile sunt indeplinite la livrarea autoturismului. Intocmirea contractelor de inchiriere si facturare Opereaza cu POS-ul . Va interactiona direct cu clientii si va reprezenta societatea in relatia cu acestia. Preluarea de rezervari. Descrierea companiei S.C. Promotor Rent a Car S.R.L. este o companie locala, cu sediul principal in Bucuresti, avand ca domeniu principal de activitate furnizarea de servicii de inchirieri auto Scopul nostru este sa furnizam servicii de inchirieri auto de calitate la preturi mici, competitive si rezonabile.

Cerinte

Candidatul ideal trebuie sa aiba experienta de minim 2 ani in conducerea autoturismelor, Atitudine pozitiva, sa aiba simtul umorului, rabdare, o gandire pozitiva, putere de concentrare si entuziasm. Ordonat, punctual, cu o mare capacitate de munca. Experienta obligatorie in utilizarea PC-ului (Microsoft Word si Excell - incepator).. Cunostinte minime de mecanica (atat cat este necesar pentru a conduce o masina si ati da seama de eventuale defectiuni). Limba Engleza - Scris/Vorbit - mediu . Cunoasterea altor limbi straine reprezinta un avantaj ! Predispus la program de lucru prelungit , prezentabil , rapid si sa aiba abilitati de vanzare si comunicare cu clientii. Salariu 1500-1700 RON + Bonusuri de performanta + Comisioane din vanzari.

Restrictii

Limbi straine necesare Engleza

1 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai