Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Agent Retentie – Divizia Rezidential (persoane fizice) Pentru partenerul nostru, compania Telekom Romania, recrutam Agent Retentie, pentru Divizia Rezidential (clienti persoane fizice). Locatie post: Sector 6, Bucuresti Norma de lucru: exclusiv program full time Program de lucru: L-V, in ture. Programul departamentului se desfasoara in intervalul orar 9.00 – 21.00. Turele se vor stabili impreuna si de comun acord cu managerul de departament. Pachetul financiar include: parte fixa, bonuri de masa si un sistem de bonusare excelent, in functie de obiectivele de performanta. Obiective de performanta: -Rata de retentie -Calitatea apelurilor -Eficienta Rolul postului: Retine clientii care isi declara intentia de a rezilia contractul de servicii incheiat, prin oferirea unor pachete de servicii mai avantajoase.

Cerinte

Profilul candidatului trebuie sa includa: -Studii medii (studiile superioare reprezinta un avantaj) -Experienţa în sfera retentiei, vânzărilor şi relaţiilor cu clienţii este considerată un avantaj -Cunoasterea regulilor gramaticii limbii romane -Bune cunostinte de operare PC-pachetul MS Office -Abilităţi de negociere şi vânzare, abilităţi de comunicare, abilităţi de ascultare, abilitatea şi disponibilitatea de a lucra în echipă, autocontrol, stabilitate emoţională, capacitatea de adaptare a comportamentului şi abordare la situaţia dată, capacitatea de a se adapta cu uşurinţă la schimbările metodelor de lucru. -Capacitate de a lucra în condiţii de stres;

14 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja