Detalii loc de munca

Descrierea jobului

RESPONSABILITATI/BENEFICII Efectuarea de apeluri telefonice avand ca scop promovarea/vanzarea serviciilor Identificarea corecta a potentialilor clienti in vederea cresterii vanzarilor Actualizarea permanenta a bazelor de date Indeplinirea obiectivelor Raportarea catre supervizor a rezultatelor obtinute

Cerinte

CANDIDATUL IDEAL Atitudine pozitiva, dorinta de a invata lucruri noi, seriozitate si perseverenta in atingerea obiectivelor propuse Bune abilitati de comunicare, gestionare a timpului, gestionare a stresului, gestionare a emotiilor Orientare catre rezultate si capacitate foarte buna de rezolvare a problemelor Abilitati de negociere, limbaj fluent, vocabular bogat si expresiv, voce placuta, claritate in exprimare Punctualitate, atentie la detalii, integritate și dedicare, deschidere si onestitate Autodidact, automotivat si cu spirit de echipa Cunostinte de operare PC (Windows, MS Office) Poate constitui un avantaj experienta in vanzari/relatii cu clienti/vanzari de tip hunting/call center

1 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja