Acest anunt nu mai este activ

Detalii loc de munca

Descrierea jobului

NIVEL CARIERA: STUDENT / ENTRY LEVEL CANDIDATUL IDEAL: - cunostinte foarte bune de operare PC - minim 1 an experienta pe un post similar - cunostinte avansate de limba engleza (scris, citit, vorbit) - capacitate foarte buna de comunicare si relationare - cunostinte de constructie tarifara servicii si pachete de servicii - cunostinte de gestionare a produselor si serviciilor - abilitati de negociere - cunostiinte programe facturare - capacitate de analiza si decizie - capacitate buna de organizare - constituie un plus experienta in turism intern OFERTA: - posibilitate de afirmare motivata de salarizare (bonusuri / comision) - posibilitatea avansarii in functie - salariul nu este limitat. Daca performantele profesionale sunt vizibile si veniturile vor fi pe masura. Sunt invitati sa aplice si studenti doritori de PRACTICA/INTERNSHIP INTR-O AGENTIE DE TURISM. Cei selectati vor participa la un stagiu de practica neplatita unde vor trece prin toate etapele de pregatire ale unui agent de turism. Te vei implica in activitati interesante despre care o sa-ti povestim la interviu. Primesti la final o recomandare din partea noastra cu detalii despre activitatile in care te-ai implicat.

Cerinte

- vinde produsele companiei (cazare, sejururi, etc) - intocmeste documente de plata (facturi, chitante, etc) - ofera informatii clientilor si proceseaza corespondenta (telefonic, email, fax, etc.) - intocmeste rapoarte de incasari si plati zilnice si lunare - identificarea si negocierea de noi contracte - alcatuirea de programe turistice - intocmeste si prezinta oferte - particularizarea ofertei de servicii pentru fiecare potential beneficiar - stabilirea si mentinerea relatiilor cu clientii - program full time de luni pana vineri (10.00 - 18.00)

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Colegiu / studii postliceale

3 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja