Detalii loc de munca - București

Descrierea jobului - București

planificarea, organizarea si coordonarea programelor turistice interne (excursii, circuite, - programe de week-end pentru grupuri sau turisti individuali); -vanzarea de pachete turistice in tara (rezervari de bilete, incasarea si urmarirea platilor); -promovarea programelor, ofertelor si pachetelor turistice ale agentiei catre clienti; -participarea la organizarea si coordonarea diferitelor evenimente speciale. Companie de turism renumita situata in zona Barbu Vacarescu. Se ofera contract de munca, pachet salarial fix+ comision.

Cerinte

- cu experienta minima, cu dorinta si placerea de a lucra intr-o companie unde va fi valorificat. - experienta de minim 1an in domeniul turistic si/sau pe post de ghid; - cunoasterea pietei de produse turistice si a particularitatilor ei; - abilitati foarte bune de comunicare si negociere; - abilitati organizatorice, dinamism, seriozitate, initiativa; - disponibilitate pentru program flexibil si pentru deplasari; - preferabil permis de conducere categoria B.

2 pozitii disponibile 2 persoane au aplicat deja
Festivalul economiei germane