Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Cautam 1 Agent Vanzari in zona Ilfov, Bucuresti. Acesta va lucra pemtru o firma ce are ca scop comercializarea de fructe si legume. Persoana ideala trebuie sa indeplineasca urmatoarele cerinte: • Disponibilitate de munca pe teren. • Permis de conducere categoria B. • Cunoasterea tehnicilor de vanzari, de negociere si operare PC. Beneficii: Salarizare negociabila in functie de experienta profesionala. Contract de munca pe perioada nedeterminata. Masina de serviciu pentru deplasari. Posibilitatea de avansare profesionala.

Cerinte

Realizarea lunara a obiectivelor primite. Prospectarea zonei repartizate in vederea dezvoltarii bazei de clienti. Incheierea de contracte de vanzare-cumparare cu clientii din zona repartizata. Mentinerea legaturii permanente cu clientii din zona repartizata. Preluarea si transmiterea comenzilor de la clientii din zona repartizata. Solutionarea problemelor aparute pe traseu si in relatia cu clientii.

1 pozitii disponibile 2 persoane au aplicat deja