Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Cautam 1 Agent Vanzari pentru o importanta companie din Bucuresti ce se ocupa cu vanzarea produselor DIY. Persoana ideala trebuie: -sa aiba experienta in vanzarea materialelor de constructii si zidarie de minimum 2 ani. -sa fie o persoana comunicativa, organizata, cu bune abilitati de negociere. -sa aiba cunostinte medii de operare pc. Se cer cunostinte de limba engleza la nivel Avansat si permis de conducere Categoria B. Baza proprie de clienti reprezinta un avantaj. Beneficii: Salarizare fixa negociabila + procent din vanzari. Prelungirea contractului de munca in functie de performante. Posibilitatea de avansare in cadrul companiei. Multe alte beneficii.

Cerinte

-prospectarea pietei (concurenta, preturi) si identificarea de noi clienti. -intocmirea si transmiterea ofertelor catre potentialii clienti. -negocierea si incheierea contractelor in scopul indeplinirii obiectivelor de vanzari. -monitorizarea derularii contractelor (incasarea platii, oferirea de consultanta post-vanzare). -administrarea portofoliului de clienti. -completarea rapoartelor periodice si prezentarea catre superior.

1 pozitii disponibile 1 persoane au aplicat deja