Detalii loc de munca

Descrierea jobului

ICANSEE este o firma ce se bucura de o experienta de peste 10 ani de zile in industria supravegherii video, avand un portofoliu de mii de clienţi fideli. Dispunem de sediu cu showroom primitor si relaxant, foarte aproape de centru si avem o echipa de profesionisti cu care ne mandrim. Cautam o persoana de incredere, sociabila si cu experienta in vanzari. Daca te regasesti in cerinte si descriere, te rugam sa ne contactezi la adresa de e-mail.

Cerinte

Cerinte job: - studii medii sau superioare; - experienta in vanzari: entry level – sub 3 ani; middle level – peste 3 ani. Responsabilitati: - vanzare si ofertare sisteme de securitate; - consultanta clienti showroom. Se ofera: - salariu motivant; - bonusuri in functie de evaluari; - oportunitati de dezvoltare profesionala. Persoanele interesate de acest post sunt rugate sa trimita CV-urile pe adresa de e-mail specificata. Perioada de recrutare este limitata!

Restrictii

Se accepta CV-uri in limba Romana

Nivel minim de educatie necesara Colegiu / studii postliceale

1 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja