Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - București

Descrierea jobului - București

Persons Romania cauta pentru clientul nostru, o companie importanta din domeniul constructiilor Agent Vanzari Distributie. Daca esti o persoana dinamica, dornica de a atinge rezultate masurabile, care stie cum sa gestioneze realtiile cu clientii si colaboratorii, asteptam sa te cunoastem. Responsabilitati • Distribuirea si promovarea produselor • Realizarea in zona repartizata a target-ului de vanzari stabilit • Incasarea si depunerea debitelor la caserie • Participarea la stabilirea planului de vizite si respectarea acestuia • Mentinerea si dezvoltarea relatiilor cu clientii, rezolvarea situatiilor ce pot aparea (plangeri, reclamatii, intarzieri) • Prospectarea pietei in vederea cunoasterii necesarului de consum, analiza evolutiei preturilor si a concurentei • Respectarea listelor de preturi, ofertelor, politicii de discount-uri, termenelor de plata, conditiilor de creditare, stabilite prin contractul incheiat cu clientul

Cerinte

Cerinte • Permis conducere-cat. B • Experienta in promovarea si vanzarea produselor din domeniul distributiei materialelor de constructii- minim 2 ani • Studii medii • Abilitati operare PC • Disponibilitatea la calatorii Profilul candidatului • Abilitati de comunicare si negociere • Orientare catre client • Abilitati de rezolvare de probleme • Atitudine profesionista- demostrata prin modul de comunicare, tinuta si comportament in relatia cu clientul

1 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai