Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Cluj Napoca

Descrierea jobului - Cluj Napoca

Sumar job Companie Arabesque Cluj Posturi disponibile 2 Domeniu Alimentatie / Comert Arhitectura / Constructii / Amenajari Distributie Vanzari Nivel experienta Sub 6 luni 6 - 12 luni Tip contract Full-time Nivel studii Liceu Nivel salarial Confidential Localitate Cluj Napoca Tara ROMANIA Valabilitate 21-06-2017 : 21-07-2017 Vizite 0 La acest job au aplicat 0 candidati. Daca aplici, vei fi pe locul 1 in lista candidatilor. Alege sa fii primul! Postat la: 21-06-2017Doresti joburi similare pe e-mail? Click aici Aplica la acest job! Responsabilitati Descriere: -Primesti sprijin in atingerea obiectivelor -Iti exersezi spiritul de convingere -Iti atingi potentialul maxim -Ai parte de oportunitati noi in fiecare zi Beneficii Oferite Posibilitate de dezvoltare profesionala Pachet salarial atractiv, cu recompensarea performanţei Activitate într-un colectiv tanar si dinamic Masina de servici, tableta, telefon

Cerinte

Cerinte -Abilitati de comunicare si negociere -Atitudine proactiva si dinamica -Experienta in vanzari AVANTAJ dar nu este absolut necesara -Permis auto categoria B

1 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai