Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - România

Descrierea jobului - România

Betty Ice SRL cauta un nou coleg pentru departamentul de distributie din Iasi. Punct de lucru: IASI Post vacant: agent comercial Responsabilitatile jobului: - Pregatirea comenzilor la timp, conform documentelor primite; - Incarcarea/descarea marfii; - Livrarea comenzilor clientilor, la timp; Noi iti oferim: - O echipa primitoare si dinamica; - Posibilitati de dezvoltare profesionala; - Stabilitate; - Pachetul salarial o să fie negociat la interviu si o sa fie corelat cu performanta.

Cerinte

Cerinte: - Permis categoria C; - Atestat transport marfa; - Card tahograf; - Simt de raspundere dezvoltat, gandire pozitiva; - Experienta in domeniul distributiei minim 6 luni; - Abilitati de organizare, spirit de echipa; - Persoana dinamica si flexibila, care are capacitatea de invatare rapida; - Disponibilitate la program prelungit;

1 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai