Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Recrutam pentru clientul nostru din Brasov- firma de reciclare, agent comercial achizitii produse feroase si neferoase, in compartimentul achizitii -vanzari. Candidatul va avea urmatoarele responsabilitati: - prospectarea pieţei specifice domeniului de activitate a firmei; - ofertarea, contractarea si vanzarea produselor feroase; - dezvoltarea relatiilor comerciale existente si urmarirea atragerii de clienti noi din sfera de activitate a firmei. Se ofera : - pachet salarial motivant + bonusuri; - tichete de masa; - decontarea transportului; - dezvoltare profesionala in cadrul unui colectiv tanar si dinamic, intr-un mediu de lucru modern si agreabil.

Cerinte

Se cere : - minim 1 an experienta profesionala de specialitate (achizitii si vanzare produse si bunuri feroase); - absolvent/a studii superioare, profil economic; - cunoasterea legislatiei in vigoare care reglementeaza activitatea comerciala , de achizitie si vanzare a bunurilor si serviciilor; - cunostinte MS Office ; - limba engleza conversational; - persoana dinamica, proactiva, cu disponibilitate la deplasari; - permisul de conducere constituie un avantaj

1 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja