Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - România

Descrierea jobului - România

Responsabilitati: - Eficientizarea si coordonarea retelei existente; - Identificarea unor colaborari strategice - Cresterea calitatii serviciilor oferite clientilor ; - Realizarea bugetului de vanzari ; - Cresterea segmentului de piata detinut ; - Asigura prezentarea, promovarea si vanzarea produselor in conformitate cu standardele si politicile comerciale ale firmei

Cerinte

Profilul candidatului: - Experienta: 1 an pe o pozitie similara - Orientare catre client, bune abilitati de comunicare si negociere - Capacitate de planificare si prioritizare a activitatii - Cunoasterea conceptelor de piata si marketing - Cunoasterea pietei locale - Cunostinte operare calculator (editare text, calcul tabelar, grafice) - Permis conducere categoria B Companie specializata in oferirea de solutii complete de curatenie si ustensile profesionale pentru igienizare in toate ariile de activitate.

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Diploma de facultate

Nivel minim de experienta necesara 2 - 3 ani

Limbi straine necesare Engleza

1 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai