Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Vei fi responsabil de: • Asigurarea curateniei in interiorul si exteriorul sediului administrativ; • Asigurarea stocului de produse si completarea necesarului zilnic/saptamanal; • Respectarea normelor si procedurilor interne in conformitate cu imaginea Salad Box. Odata intrat in echipa, Salad Box iti ofera: • Mediu de lucru profesionist; • Program flexibil; • Pachet salarial motivant; • Tichete de masa. Descrierea companiei: Salad Box este o companie romaneasca, cu restaurante in tara si strainatate, care ofera cea mai diversa gama de salate predefinite si produse complementare sanatoase. Viziunea Salad Box este de a oferi produse de calitate, sanatoase, la un pret accesibil, oferind clientului posibilitatea de a fi creativ. Alatura-te unei echipe dinamice care invata si se dezvolta continuu si aplica acum trimitandu-ne CV-ul tau pe site-ul companiei Saladbox.

Cerinte

Intra in echipa Salad Box! Ne-ar placea sa fii o persoana: • Responsabila; • Dinamica; • Atenta la detalii; • Motivata sa lucreze in echipa; • Cu experienta (dar nu obligatoriu).

1 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja