Detalii loc de munca

Descrierea jobului

a) Asigura curatenia in incinta birourilor inainte sau dupa terminarea programului de lucru conform procedurilor de lucru si standardului de calitate al societatii; b) Aspira saptamanal mocheta din birouri si holuri conform procedurilor de lucru si standardului de calitate al societatii; c) Asigura curatenia si igienizarea periodica a diferitelor suprafete (ferestre, usi, etc) conform procedurilor de lucru si standardului de calitate al societatii; d) Spala si curata zilnic grupul sanitar si asigura materialele igienico – sanitare necesare conform procedurilor de lucru si standardului de calitate al societatii; e) Sterge praful si lustruieste mobilierul conform procedurilor de lucru si standardului de calitate al societatii; f) Spala geamurile, usile si corpurile de iluminat conform procedurilor de lucru si standardului de calitate al societatii; g) Asigura curatenia si igienizarea periodica a spatiilor anexe (holuri, receptie, scari, spatiu de fumat, etc), conform programului saptamanal de lucru conform procedurilor de lucru si standardului de calitate al societatii; h) Asigura curatenia si igienizarea periodica a vestiarelor (acolo unde acestea exista) conform procedurilor de lucru si standardului de calitate al societatii; i) Preda gunoiul menajer furnizorilor de servicii de salubritate j) Participă la determinarea necesarului de materiale destinate curăţeniei; k) Asigura curatenia in spatiile de parcare acoperite si neacoperite; l) Aeriseşte spaţiile si birourile cladirilor repartizate conform programului de lucru si procedurilor interne ale companiei;

Cerinte

Candidatul ideal este persoana cu calitati si deprinderi in meseria de Agent curatenie / resposabil ingrijire cladiri, serioasa, punctuala, organizata, cu o integritate fizica si psihica foarte buna. Pregatire de baza: Studii gimnaziale / scoala profesionala / liceu – dar nu reprezinta o conditie obligatorie; Pregatire specifica: Certificat de calificare – specializare – agent curatenie – reprezinta un avantaj; cu permis de conducere categoria B

4 pozitii disponibile 3 persoane au aplicat deja