Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - București

Descrierea jobului - București

Descrierea firmei : facebook.com/5OCLOCKTeaTime, facebook.com/DolceBacioFlavoredCoffee Reprezentant autorizat al unor marci de prestigiu de cafea si ceai, cu distributie pe Retail Modern (IKA) Profil Candidat : - Tanar(a) cu dorinta de a invata, de a reusi, de a face parte dintr-o echipa "cool" :-) - Energic(a) si motivat(a) de rezultate - In cautare de oportunitati, rezultatele exceptionale sunt recompensate pe masura. Ce iti oferim : - o echipa "cool", un loc in care ai libertatea de a-ti asuma responsabilitati - salariu si bonusuri de performanta - oportunitati de dezvoltare personala si profesionala - la noi, chiar "ai ce invata" :-) - masina si telefon de serviciu

Cerinte

Profil Candidat : - Tanar(a) cu dorinta de a invata, de a reusi, de a face parte dintr-o echipa "cool" :-) - Energic(a) si motivat(a) de rezultate - In cautare de oportunitati, rezultatele exceptionale sunt recompensate pe masura.

2 pozitii disponibile 2 persoane au aplicat deja