Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Studio de videochat in Cluj-Napoca , ofera locuri de munca in Cluj pentru fete fara inhibitzii. Garantam castiguri de 60-130$/zi -nivel incepator-. Oferim carte de munca, mediu de munca curat, serios, intelegatoi si evident discretie si intimitate totala. ***************************** Site-urile pe care modelele lucreaza in studioul nostru nu pot fi accesate din Romania!! ****************************** Plata seface bilunara chiar in contul bancar al modelului sau cash. ***************************** RECOMPENSAM cu 100$ orice persoana care ne recomanda o fata ce va fi angajata ca model videochat la Digital Sin Studio (Cluj-Napoca).

Cerinte

Studio de videochat in Cluj-Napoca , ofera locuri de munca in Cluj pentru fete fara inhibitzii. Garantam castiguri de 60-130$/zi -nivel incepator-. Oferim carte de munca, mediu de munca curat, serios, intelegatoi si evident discretie si intimitate totala. ***************************** Site-urile pe care modelele lucreaza in studioul nostru nu pot fi accesate din Romania!! ***************************** RECOMPENSAM cu 100$ orice persoana care ne recomanda o fata ce va fi angajata ca model videochat la Digital Sin Studio (Cluj-Napoca). ***************************** nu conteaza varsta; persoana serioasa; persoana recomandata trebuie sa aibe minim 18 ani si sa fie fata

10 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja