Detalii loc de munca - București

Descrierea jobului - București

BIDEPA efectueza instalari de sisteme antiefractie, antiincendiu si sisteme de supraveghere video (CCTV), avand ingineri specialisti autorizati atat pentru instalare cat si pentru proiectarea sistemelor respective. Descrierea jobului *Sa efectueza controlul la intrarea, respectiv iesirea din depozit a persoanelor si mijloacelor de transport prin verificarea actelor de insotire a marfurilor; *Efectuează activităţi de patrulare; *Să protejeze bunurile împotriva furtului, avariei, dezastrelor naturale sau provocate etc.; *Dacă se produc incendii sau alte dezastre, să ia primele măsuri pentru prevenirea accidentelor şi avariilor până la sosirea pompierilor, poliţiei şi altor organe în drept; *Să înregistreze pe perioada serviciului orice evenimente ; *Raportează ierarhic orice neconformitate constată în activitatea pe care o desfăşoară. LOCUL DE DESFĂŞURARE A ACTIVITĂŢII ŞI CONDIŢIILE: - depozitele eMAG - Ciorogarla si fabrica DANONE-COLENTINA; -la porţile de acces ale depozitelor sau în spaţiile interioare depozitelor aflate în obiectiv. BENEFICII: *salariul de incadrare - 1450 ron; *spor de noapte - 25%; *transport gratuit.

Cerinte

Cerinte: *Studii medii; *atestat profesional agent de securitate ( acolo unde este cazul, se faciliteaza inscrierea la cursul de pregatire profesionala); * apt medical pentru exercitarea functiei; *Seriozitate, onestitate, vigilenta, rezistenta fizica (stat in picioare); *Constiinciozitate, respectarea stricta a regulilor si procedurilor; *Disponibilitate de lucru in ture de zi si de noapte.

1 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai