Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Au prioritate cei cu experienta intr-o agentie de turism, abilitati de lucru pe calculator, abilitati de vanzare si relationare cu publicul, si rezistenta la stres. Companie cu capital integral privat, avand ca obiect principal de activitate comercializarea serviciilor turistice. Aceasta este o companie moderna cu o viziune noua in materie de turism, iar centrul activitatii noastre il constituie turistul cu satisfacerea cerintelor si pretentiilor lui.

Cerinte

RESPONSABILITATI / BENEFICII: Activitatea presupune: - vanzarea tuturor tipurilor de produse turistice ale agentiei, - intocmirea documentelor aferente acestei activitati, corect si la timp - urmarirea incasarilor si platilor pentru pachetele vandute - marirea permanenta a portofoliului de clienti

Restrictii

Se accepta CV-uri in limba Romana

Nivel minim de educatie necesara Colegiu / studii postliceale

1 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja