Detalii loc de munca - Cluj Napoca

Descrierea jobului - Cluj Napoca

Dacă ești pasionat de domeniul turismului și îți place să interactionezi cu clienţii avem o oportunitate pentru tine. LeadUp Academy iţi oferă oportunitatea de a face primii paşi în carieră: Responsabilităţi - prospectarea pieţei turistice (identifică destinatiile turistice pentru care exista cerere din partea turiştilor, analizeaza informaţiile, selectează destinaţiile) - crearea de programe turistice (la iniţiativa agenţiei, la cererea clienţilor, tematice) - conceperea de analize de pret având în vedere serviciile oferite (cazare, masă, transport, agrement, tratament etc.) şi stabilirea preţul final al programului turistic - promovarea produselor turistice - desfăşurarea şi finalizarea cu succes a contractelor turistice angajate - experienţa într-o agenţie de turism este binevenită, dar nu obligatorie Beneficii - training, în vederea realizării unui mod de lucru cât mai eficient şi performant - mediu de lucru modern, activ, motivant - suport oferit în dezvoltarea profesioanală - posibilitatea de formare, dezvoltare si avansare profesională - vei lucra într-o agentie de turism unde se pune preţ pe standarde de calitate şi etică

Cerinte

Candidatul ideal: - pasionat de călătorii, geografie şi turism - posibilitatea de formare, dezvoltare şi avansare profesională - studiile superioare în domeniul geografiei reprezintă un avantaj - cunoştinţe de operare PC - comunicativ - cunoaşterea limbii engleze (nivel mediu/avansat) - atitudine dinamică, optimistă Clientul nostru care este una dintre primele agenții de ticketing și turism de pe piața clujeană la nivel de calitatea serviciilor.

1 pozitii disponibile 5 persoane au aplicat deja
Arata anuntul si prietenilor tai