Acest anunt nu mai este activ

Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Cluj Napoca

Descrierea jobului - Cluj Napoca

Agentia de recrutare Infomunca SRL recruteaza agenti turism pentru o importanta agentie de turism tour – operatoare din Cluj-Napoca. Se ofera : -Mediu de lucru placut - Pachet salarial atractiv + comision - Beneficii suplimentare in functie de performanta Sarcini si atributii de baza : Executa lucrarile specifice activitatii de realizare a serviciilor de outgoing, incoming, ticketing; Asigura interfata cu clientul la derularea proceselor de prestare servicii de turism.

Cerinte

CANDIDATUL IDEAL: Persoana cu simt dezvoltat al responsabilitatii, inovativa, punctuala, eficienta, rapida in luarea deciziilor , cu abilitati de negociere , rezistenta la stres, motivata ,cunoscatoare a sistemelor de rezervari hoteliere si worldspan, vorbitoare de cel putin o limba de circulatie internationala, experienta in domeniu.

5 pozitii disponibile 37 persoane au aplicat deja
Arata anuntul si prietenilor tai