Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Cluj Napoca

Descrierea jobului - Cluj Napoca

Responsabilitati - prospectarea pietei turistice (identifica destinatiile turistice pentru care exista cerere din partea turistilor, analizeaza informatiile, selecteaza destinatiile) - crearea de programe turistice (la initiativa agentiei, la cererea clientilor, tematice), conceperea de analize de pret avand in vedere serviciile oferite (cazare, masa, transport, agrement, tratament etc.) si stabilirea pretul final al programului turistic - promovarea produselor turistice - desfasurarea si finalizarea cu succes a contractelor turistice angajate Beneficii - Salariu fix - Traning, in vederea realizarii unui mod de lucru cat mai eficient si performant - Suport oferit in dezvoltarea profesioanală - Vei lucra intr-o agentie de turism unde se pune pret pe standarde de calitate si etica

Cerinte

Poti aplica cu incredere daca esti pasionat de domeniul turismului si iti place sa le oferi clientilor un prim pas catre o calatorie in conditii de calitate sau să pui in practică cunoștințele din facultate. Toate serviciile sunt oferite cu profesionalism, asadar experienta pe un post similar sau studiile in domeniul geografiei sunt necesare. Totodata, ne dorim un coleg caruia termenele limita si sarcinile multiple sa nu-i dea batai de cap. Punem pret pe munca in echipa si ne dorim sa crestem impreuna.

1 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai