Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Cluj Napoca

Descrierea jobului - Cluj Napoca

Descrierea jobului: Ce vei face, daca vei fi colegul nostru? -vei promova si vinde produsele companiei Enel Energie S.A., respectiv a serviciilor de furnizare energie electrica ( servicii exclusive oferite clientilor Enel), catre persoane fizice, dar si persoane juridice. -vei prospecta piata si vei identifica oportunitati de obtinere si incheiere de contracte; -vei mentinere permanent legatura cu clientii contractati pana la semnarea contractului; - vei raporta zilnic activitatea ta catre managerul direct; Beneficii: - pachet salarial motivant - comisioane atractive in functie de realizari - traininguri si posibilitatea de dezvoltare personala Descrierea companiei: Suntem partenerul oficial al companiei energetice multinaționale ENEL ENERGIA S.A Suntem o societate in care pasiunea, creativitatea si perseverenta te conduc spre performanta. Iti oferim un mediu provocator si dinamic in care te poti dezvolta alaturi de echipe de success si unde tu stabilesti masura impactului pe care il poti avea! Accepta provocarea de a face diferenta impreuna!

Cerinte

Candidatul ideal: Experienta in vanzari - daca nu ai, sa fii dispus sa inveti Responsabil, sociabil, bine organizat si atent la detalii; Onest si perseverant, comunicativ, etc.

10 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai