Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Cluj Napoca

Descrierea jobului - Cluj Napoca

In echipa noastra de vanzari: > Primesti sprijin in atingerea obiectivelor > Colaborezi cu producatori importanti si promovezi branduri foarte cunoscute > Iti exersezi spiritul de convingere > Iti atingi potentialul maxim > Ai parte de oportunitati noi in fiecare zi Suntem in cautarea unei persoane dornice sa se ocupe de: - Vizitarea si gestionarea portofoliului de clienti alocati - Monitorizarea si realizarea obiectivelor stabilite - Dezvoltarea portofoliului de clienti - Implementarea promotiilor si standardelor de mercantizare

Cerinte

Candidatul ideal are: - Experienta in vanzari minim 1 an - Foarte bune abilitati de comunicare si negociere - Capacitate si motivatie de a-ti atinge obiectivele profesionale - Atitudine proactiva si dinamica - Experienta de vanzare in domeniul FMCG este un avantaj - Permis auto categoria B

1 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai