Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Cluj Napoca

Descrierea jobului - Cluj Napoca

PARTENER TEX - Lenjerii de pat din Alba Iulia ANGAJEAZA - AGENT(A) DE VANZARI - PE CLUJ Daca iti place sa intalnesti oameni noi, ai initiativa, esti placuta in relatii si vrei sa te dezvolti si sa contribui la dezvoltarea firmei, te asteptam sa aplici pentru job la noi. Cum ar trebui sa fii ca sa fim si noi si tu multumiti de colaborare? 1. Sa ai o atitudine pozitiva si responsabila. 2. Sa fii deschisa pentru a invata lucruri noi. 3. Sa iti placa sa ajuti clientii si colegii. 4. Sa fii harnica, e de lucru in vanzari :). 5. Experienta in domeniu constituie un avantaj pentru tine, deorece salariul este pe masura. Ce vei face? 1. Contactezi clienti noi pe teren si prin telefon. 2. Mentii relatia cu cei care au cumparat deja. 3. Inregistrezi activitatile pe care le ai. 4. Urmaresti incasarea comenzilor luate de tine. 5. Realizezi planul zilnic de vanzari. Preferabil fete, femei deoarece clientele sunt femei.

Cerinte

Daca iti place sa intalnesti oameni noi, ai initiativa, esti placuta in relatii si vrei sa te dezvolti si sa contribui la dezvoltarea firmei, te asteptam sa aplici pentru job la noi. Cum ar trebui sa fii ca sa fim si noi si tu multumiti de colaborare? 1. Sa ai o atitudine pozitiva si responsabila. 2. Sa fii deschisa pentru a invata lucruri noi. 3. Sa iti placa sa ajuti clientii si colegii. 4. Sa fii harnica, e de lucru in vanzari :). 5. Experienta in domeniu constituie un avantaj pentru tine, deorece salariul este pe masura. Ce vei face? 1. Contactezi clienti noi pe teren si prin telefon. 2. Mentii relatia cu cei care au cumparat deja. 3. Inregistrezi activitatile pe care le ai. 4. Urmaresti incasarea comenzilor luate de tine. 5. Realizezi planul zilnic de vanzari.

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Liceu / scoala profesionala

Nivel minim de experienta necesara 6 - 12 luni

1 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai