Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Brașov

Descrierea jobului - Brașov

Banca de Joburi recruteaza pentru una din cele mai importante si cunoscute companii de optica medicala din tara, unde aveti ocazia de a lucra intr-o echipa profesionista si de a va dezvolta personal si profesional in mod continuu. Posturile scoase la concurs sunt de Agent de vanzari (3). Posturile sunt urgente si limitate. Agent de vanzari - Deplasarea la companiile client; - Buna cunoasterea a produselor/servicilor companiei si promovarea lor corecta (cunoasterea tipurilor de lentile, rame, a listei de preturi si a caracteristicilor generale si specifice ale acestora); - Vanzarea produselor/serviciilor; - Buna organizare, planificare si gestionare a comenzilor; - Buna gestionare a stocului disponibil si necesar.

Cerinte

Agent de vanzari - Bune abilitati de comunicare, vanzare, negociere, ascultare activa; - NU este necesara experienta, dar prezinta avantaj; - Abilitati de lucru in echipa, atentie distributiva, organizat. Beneficii Oferite: - Salariu atractiv; - Comision atractiv (peste media pietei); - Diurna saptamanala; - Transport gratuit catre/dinspre zona de activitate; - Locuinta de serviciu. Toate costurile sunt suportate de companie (inclusiv utilitatile). - Program de munca full time, flexibil Pentru mai multe detalii si programari la interviuri va rugam sa ne contactati la telefon.

Restrictii

Nivel minim de educatie necesara Diploma de facultate

3 pozitii disponibile 11 persoane au aplicat deja
Arata anuntul si prietenilor tai