Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Angajam agenti de vanzari! La Provident ai sansa de a lucra in domeniul financiar, intr-un mediu dInamic si in continua crestere. Beneficiile tale: • Contract de muncă și salariu fix • Bonusuri și premii motivante în funcție de rezultate • Un portofoliu de clienți deja existent, pe care tu îl poți dezvolta • Program flexibil • Decontare transportului și telefon serviciu • Posibilitatea dezvoltării unei cariere de succes într-o companie multinațională • Acces la cursuri de dezvoltare profesională și programe de pregatire In plus, pe langa beneficiile de mai sus, în primele 3 luni de activitate, agenții noștri primesc o primă de bun venit sub forma unor beneficii financiare. Incepe-ti azi cariera la Provident Abia asteptam sa-ti spunem: Bine ai venit in echipa noastra.

Cerinte

Candidatul ideal • Ești o persoană cu abilități de comunicare și cu dorință de a-și spori venitul • Ești organizat și responsabil • Ești ambitios și iți dorești să realizezi lucrurile într-o maniera profesionistă Te vrem în echipa noastră!

4 pozitii disponibile 0 persoane au aplicat deja