Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Iti place sa vinzi si cunosti tehnicile de comunicare si negociere? Vrei sa iti diversifici portofoliul de produse/ servicii vandute? Atunci venim in ajutorul tau. Clientul nostru, o companie cu traditie, la nivel mondial, in domeniul nutritiei pentru animale, este in cautarea unui agent de vanzari, cu experienta in domeniu sau tineri dornici sa invete.

Cerinte

Atributiile tale sunt urmatoarele: - promovarea imaginii companiei si a portofoliului de produse; - stabilirea de contacte cu noi clienti; - mentinerea relatiilor cu clientii si o buna cooperare cu acestia; - realizarea target-ului lunar de vanzari; - raportarea zilnica a activitatii; - monitorizarea concurentei. Beneficii: - pachet salarial negociabil in functie de experienta + comision in functie de vanzari; - training pe produsele folosite de firma; - masina de serviciu + telefon; - contract de munca pe perioada nedeterminata; - mediu de lucru profesionist.

1 pozitii disponibile 3 persoane au aplicat deja