Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - București si altele

Descrierea jobului - București si altele

Descrierea jobului: - viziteaza clientii noi si existenti din zona arondata; - prezinta oferta si negociaza; - primeste comenzile de la clienti si le introduce in sistem; - gestioneaza acoperirea soldurilor; - analizeaza, propune si comunica solutii de imbunatatire; - participa la definirea cadrului comercial general; - salariu fix, bonusuri lunare, bonusuri anuale; - masina full-time, laptop, telefon mobil; - mediu de lucru antrenant in cadrul unei companii tinere ; - posibilitate de promovare. Descrierea companiei - producator roman de vopsele lavabile; fabrica si punctul de lucru se afla in com. Belciugatele, CL (nu este necesara deplasarea zilnica la punctul de lucru); - acoperire nationala, prezenta in retele DIY; - companie in plina dezvoltare, macro-investitii in curs, relatii internationale in dezvoltare; - portofoliu bogat de clienti revanzatori.

Cerinte

Cerintele postului: - studii medii/superioare; - permis conducere Cat. B; - experienta in vanzari retail; - experienta in vanzari de vopsele lavabile sau materiale de constructii. Profilul candidatului: - bun vanzator si negociator, cu capacitate de convingere; - persoana responsabila fata de munca sa si obisnuita sa lucreze cu termene limita; - abilitati de comunicare, prezenta placuta (tinuta si limbaj), prestanta, perseverenta, amabilitate si bun simt; - abilitati de organizare, planificare a activitatii proprii; - motivat sa obtina rezultate; - seriozitate si consecventa in activitate.

1 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai