Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Brașov

Descrierea jobului - Brașov

Postul se recomanda pentru cel ce isi doreste independenta financiara, un program flexibil si are deschidere catre oprtunitatile propuse de un sistem performant si competitiv care garanteaza castiguri lunare de minim 1.200 Euro. Ce oferim: - portofoliu clienti acumulat in peste 23 de ani de activitate continua; - cel mai performant sistem de lucru, existent astazi in domeniu la nivel mondial, cu vechime din 1908; - locatie birou Brasov,ultracentral; - brand recunoscut ; - sala prezentare, pentru clienti, tip cinema, inclusiv proiectie 3D; - prezentare utilizand - tur virtual 360°; - comisionul maxim pentru colaborator: pana la 80%; - cea mai mare companie, ca numar de colaboratori, in domeniu ; - training si suport - pachet profesional specializat si personalizat; - sistem de colaborare la nivel local, national si global, peste 1,1 milioane de membri colaboratori activi; - independenta financiara; - program flexibil; - castiguri lunare, garantate de sistemul companiei ASCENDENT IMOBILIARE, minim 1.200 Euro/ luna: - dezvoltare personala.

Cerinte

persoana titrata, cu abilitati in comunicare, pentru birou consultanta, servicii administrare si intermediere. Responsabilitatile dumneavoastra: - stabilirea relatiilor cu clientii; - prezentarea sistemului de lucru; - administrarea, promovarea si gestionarea portofoliului; - promovarea in sistemul de marketing performant; - dezvoltarea relatiilor pe departamentul stabilit.

4 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai