Detalii loc de munca

Descrierea jobului

Cautam pentru clientul nostru, o companie specializata in prestarea de servicii de curatenie si servicii conexe pentru sedii de firme, o persoana serioasa, responsabila si cu atitudine pozitiva, care sa ocupe pozitia de Agent intretinere cladiri de birouri. Persoana incadrata pe acest post va fi direct raspunzatoare de: - pastrarea bunurilor materiale sau de alta natura pe care le are in gestiune; - indeplinirea intocmai a atributiilor si prevederilor sarcinilor de serviciu stabilite in fisa postului.

Cerinte

Atributiile acestei pozitii sunt: - distributia presei la receptia cladirii; - inlocuirea bidoanelor de apa din coolere atunci cand este necesar; - alimentarea frigiderelor si a bucatariilor cladirii cu apa minerala si bauturi racoritoare; - verificarea si aranjarea salilor de conferinta atunci cand este necesar; - responsabilitatea pivind comenzile efectuate la anumiti furnizori in baza stocurilor existente (apa, bauturi racoritoare, consumabile pentru sali conferinta); - receptia si distribuirea in camerele de depozitare a comenzilor de mai sus; - efectuarea micilor aranjamente ale mobilierului de birou/ cabluri; - orice alte sarcini primite de la Departamentul Administrativ al cladirii; Se ofera: - salarizare motivanta; - tichete de masa; - decontare transport; - contract de munca pe perioada nedeterminata; - mediu de lucru profesionist si placut; - program de lucru in ture saptamanale, de luni pana vineri (06:00 - 14:00/ 14:00 - 22:00).

1 pozitii disponibile 1 persoane au aplicat deja