Acest anunt nu mai este activ

Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Franta

Descrierea jobului - Franta

Descrierea jobului - întreținerea și verificarea periodică a instalațiilor/ sistemelor de climatizare. - ordonarea și efectuarea lucrărilor după prioritate și urgență. - remedierea defecțiunilor constatate în aria de competență. - desfășurarea altor activități la solicitarea și sub coordonarea superiorului direct. - verificarea și ținerea evidenței stării tehnice a echipamentelor. - intervenirea la solicitările telefonice realizate din magazine. Descrierea companiei Liderul european în domeniul Destocajului, cu peste 40 de ani de experiență în spate, își caută Agenți mentenanță – climaticiani (pentru a lucra în Franța) pentru rețeaua sa franceză de 282 de magazine.

Cerinte

Candidatul ideal Ești genul de om ‘’bun la toate’’? Ai mereu o soluție rapidă pentru orice problemă tehnică? De profesie ești instalator-climatician dar ai experiență și în alte domenii? Dacă te regăsești în descriere, îți propunem o colaborare pe termen lung! Ne dorim un coleg motivat, disciplinat, responsabil și orientat spre rezultate care să asigure mentenanța unui lanț de magazine din Franța! Cerințe: - Experiență relevantă în instalații/ sisteme de climatizare; - Disponibilitate și motivație de a învăța limba franceză (cunoștințele de limbă franceză la nivel începător - constituie un avantaj); - Abilități organizatorice și de prioritizare task-uri; - Capacitate de a asimila cunoștințe noi; - Inițiativă și spirit de echipă; - Disponibilitate la deplasări; - Permis categoria B. Beneficii: - Pachet salarial motivant; - Cazare, telefon de serviciu și laptop (pentru echipă); - Mediu de lucru dinamic alături de o echipă de profesioniști.

3 pozitii disponibile 20 persoane au aplicat deja
Arata anuntul si prietenilor tai