Acest anunt nu mai este activ

Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - București si altele

Descrierea jobului - Brașov si altele

În calitate de Agent mentenanță - electrician (Franța) misiunea ta va constă în: - Efectuarea reparaţiilor minore în magazin, birouri şi parcare; - Asigurarea reparaţiilor de mică amploare şi informarea superiorul cu privire la reparaţiile de mare amploare; - Verificarea, ţinerea evidenţei şi răspunderea de starea tehnică a localurilor; - Asigurarea întreţinerii şi reparaţia echipamentelor de lucru din magazinele din aria de responsabilitate; - Finisaje interioare (mici reparaţii: vopsit lavabil; montaj gresie, faianţă realizarea de pereţi gipscarton); - Efectuarea lucrărilor de reparaţie şi întreţinere a clădirilor şi anexelor; - Planificarea şi efectuarea lucrărilor necesare în funcţie de prioritatea şi urgenţă acestora; - Elaborarea şi respectarea planul de mentenanţă preventivă. Beneficii: - Pachet salarial motivant; - Cazare, telefon de serviciu și laptop (pentru echipă); - Mediu de lucru dinamic alături de o echipă de profesioniști. Descrierea companiei Liderul european în domeniul Destocajului, cu peste 40 de ani de experiență în spate, își caută Agenți mentenanță - electriciani (Franța) (pentru a lucra în Franța) pentru rețeaua sa franceză de 282 de magazine.

Cerinte

Eşti genul de om ‘’bun la toate’’? Ai mereu o soluţie rapidă pentru orice problemăa tehnică? Îţi propunem o colaborare pe termen lung! Ne dorim un coleg motivat, disciplinat, responsabil şi orientat spre rezultate care să asigure mentenanţă unui lanţ de magazine din Franţa! Cerinţe: - Experienţă în domeniul tehnic/construcţii; - Disponibilitate şi motivaţie de a învăţa limba franceză (cunoştinţele de limbă franceză la nivel începător - constituie un avantaj); - Disponibilitate de relocare; - Abilităţi organizatorice; - Capacitate de a asimila cunoştinţe noi; - Bune abilităţi de comunicare şi relaţionare; - Iniţiativă şi spirit de echipă; - Permis categoria B.

3 pozitii disponibile 61 persoane au aplicat deja
Arata anuntul si prietenilor tai