Acest anunt nu mai este activ

Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - Franta

Descrierea jobului - Franta

În calitate de Agent mentenanță - finisor, tâmplar (Franța) misiunea ta va constă în: - Finisaje interioare (mici reparaţii: vopsit lavabil; montaj gresie, faianţă, realizarea de pereţi gipscarton); - Efectuezi reparaţii minore în magazinele existente, cât și în proiectele noi, în birouri şi parcare; - Asiguri reparaţiile de mică amploare şi informezi superiorul cu privire la reparaţiile de mare amploare; - Efectuezi lucrări de reparaţie şi întreţinere a clădirilor şi anexelor; - Planifici şi efectuezi lucrările necesare în funcţie de prioritatea şi urgenţa acestora; - Răspunzi şi intervii la solicitările telefonice realizate din magazine; - Elaborezi şi respecţi planul de mentenanţă preventivă. Descrierea companiei Liderul european în domeniul Destocajului, cu peste 40 de ani de experiență în spate, își caută Agenți mentenanță - finisori, tâmplari (pentru a lucra în Franța) pentru rețeaua sa franceză de 282 de magazine.

Cerinte

Candidatul ideal Eşti genul de om ‘’bun la toate’’? Îţi propunem o colaborare pe termen lung! Ne dorim un coleg motivat, disciplinat, responsabil şi orientat spre rezultate care să asigure mentenanţă unui lanţ de magazine din Franţa! Cerinţe: - Experienţă în finisări, tâmplărie, gips carton; - Disponibilitate şi motivaţie de a învaţă limba franceză (cunoştinţele de limba franceză la nivel începător - constituie un avantaj); - Disponibilitate de relocare; - Disponibilitate la deplasări; - Abilităţi organizatorice; - Capacitate de a asimila cunoştinţe noi; - Iniţiativă şi spirit de echipă; - Permis categoria B. Beneficii: - Pachet salarial motivant; - Cazare, telefon de serviciu și laptop (pentru echipă); - Mediu de lucru dinamic alături de o echipă de profesioniști.

3 pozitii disponibile 30 persoane au aplicat deja
Arata anuntul si prietenilor tai