Acest anunt nu mai este activ

Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - București si altele

Descrierea jobului - Brașov si altele

În calitate de Agent mentenanță - instalator (Franța) misiunea ta va constă în: - Montarea, punerea în funcţiune, diagnosticarea şi remedierea a toate tipurile de instalaţii şi utilaje folosite pentru alimentarea cu apă caldă şi rece, canalizare, stingere incendii (în funcţie de situaţia existenţa); - Interpretarea planurilor de instalaţii; - Întreţinerea instalaţiilor şi echipamentelor specifice (tehnico-sanitare, aer condiţionat, electric); - Remedierea defecţiunilor constatate în limita responsabilităţii profesionale; - Implicarea operativa pentru rezolvarea incidentelor la solicitarea superiorului; - Colaborarea şi suportul la orice altă activitate desfăşurată în cadrul punctului de lucru, sub directă coordonare a responsabilului lucrării respective. Beneficii: - Pachet salarial motivant; - Cazare, telefon de serviciu și laptop (pentru echipă); - Mediu de lucru dinamic alături de o echipă de profesioniști. Descrierea companiei Liderul european în domeniul Destocajului, cu peste 40 de ani de experiență în spate, își caută Agenți mentenanță - instalatori (pentru a lucra în Franța) pentru rețeaua sa franceză de 282 de magazine.

Cerinte

Eşti o persoană dinamică, atentă şi responsabilă, cu experienţă elementară şi aptitudini concrete în domeniul execuţiei instalaţiilor termice şi sanitare. Ne dorim un coleg motivat, disciplinat, responsabil şi orientat spre rezultate care să asigure mentenanţă unui lanţ de magazine din Franţa! Cerinţe: - Experienţă relevanţă în instalaţii sanitare şi termice; - Disponibilitate şi motivaţie de a învaţă limba franceză (cunoştinţele de limba franceză la nivel începător - constituie un avantaj); - Disponibilitate de relocare; - Abilităţi organizatorice; - Capacitate de a asimila cunoştinţe noi; - Bune abilităţi de comunicare şi relaţionare; - Iniţiativa şi spirit de echipa; - Permis categoria B.

3 pozitii disponibile 18 persoane au aplicat deja
Arata anuntul si prietenilor tai