Inapoi la joburi

Detalii loc de munca - București

Descrierea jobului - București

Smartree Romania recruteaza Agenti servicii client, pentru unul dintre clientii sai, o companie multinationala din domeniul telecom. Responsabilitati: - Preia apeluri si ofera informatii clientilor cu privire la produsele companiei; - Raspunde solicitarilor clientilor oferind informatii corecte si complete; - Intocmeste si actualizeaza baza de date cu informatii si cerinte despre clientii vechi/noi sau potentiali, comunicate de acestia; - Se documenteaza in permanenta, referitor la noile produse/servicii oferite de catre companie.

Cerinte

- Studii medii; - Bune cunostinte de operare PC-pachetul MS Office; - Abilitati de comunicare; - Cunostinte de operare pe calculator; - Persoana organizata, comunicativa, cu spirit de initiativa; - Program in ture; - Salariu atractiv, tichete de masa, bonus.

1 pozitii disponibile
Arata anuntul si prietenilor tai